Elektroniczne gadżety na Walentynki 2023

prezent na walentynki 2023 – ranking może nie tylko świadczyć o uczuciu, ale też stać się narzędziem używanym przez ukochaną osobę na co dzień. Gadżety elektroniczne, które ułatwiają nam życie, mogą okazać się doskonałym wyborem i to zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. W jakie gadżety warto celować w lutym 2023 roku? Poniżej znajdują się wybrane propozycje.

Czytnik e-booków dla miłośników książek

Jeśli ukochana osoba pochłania ogromne ilości książek, a do tego często jest w podróży albo lubi czytać kilka książek na raz, czytnik e-booków może okazać się niezwykle praktycznym prezentem walentynkowym w tym wypadku. Na rynku znajduje się sporo wariantów do wyboru, które różnią się wielkością oraz ceną. Prym wiodą znane marki Kindle oraz PocketBook, ale istnieje sporo tańszych i równie dobrych substytutów. Na tym niepozornym urządzeniu można zmagazynować tysiące książek albo mieć dostęp do platform takich, jak Empik GO czy Legimi, gdzie w ramach niedrogiego abonamentu można czytać nowości w dniu premiery. Zaletą profesjonalnych czytników e-booków jest matowy wyświetlacz, który nieco przypomina papier i który można podświetlić preferowaną barwą światła. 

Smart Watch dla osób aktywnych

Jeśli ukochana osoba uprawia sport, dba o zdrowie i lubi monitorować stan swojego organizmu, idealnym prezentem walentynkowym w tym wypadku może być jeden z wielu dostępnych na rynku opasek typu smart watch. Za najlepsze uznawane są opaski marek Lenovo, Huawei czy Amazfit, ale w sklepach z elektroniką lub w Internecie można znaleźć najróżniejsze modele z różnymi opcjami i różniące się pod względem cenowym. Opaski tego rodzaju wyposażone są nie tylko w krokomierz, który zapisuje ilość kroków wykonywanych na bieżąco, ale również w opcję mierzenia poziomu tlenu we krwi, jakości snu czy tętna. Dodatkowym walorem jest bardzo duża ilość treningów, które można wykonywać z zegarkiem na dłoni, aby wiedzieć, ile kalorii się spala. Użytkownicy chętnie wykorzystują je podczas joggingu czy jazdy na rowerze, a dzięki aplikacji mogą zapisywać ilość pokonanych kilometrów i dokładne trasy.